10.6 C
Roșiorii de Vede

Cotidian Național din 1993 - Ediția Online

luni, martie 18, 2024

O nouă victorie pentru echipa a doua de fotbal feminin a clubului CSM Alexandria

Sănătate

Fetele de la CSM Alexandria II au câștigat un nou meci din Liga a III-a, scor 0-3 în compania fetelor de la ACS Colțea Brașov. Golurile au fost marcate de Radu Mihaela in minutul 10 și Zanfir Mădălina in minutele 35 și 70. În urma acestei victorii ne distanțăm in clasament față de principala urmăritoare, chiar echipa din Brașov si ne menținem prima poziție în campionat cu un total de 28 de puncte. Echipa trimisă în teren de către antrenoarea-jucătoare, Patricia Jderu a fost următoarea: Toma Cosmina, Coman Dana (Chera Natalia 45’), Ion Ana(Crăciun Nicoleta 75’), Jderu Patricia, Feraru Florina, Dumitru Maria (Bobîrnilă Denisa 75’), Preda Denisa, Trifu Carmen, Până Eliza, Radu Mihaela, Zanfir Mădălina.