Atacantul echipei noastre de liga a 3-a, Sporting Rosiorii de Vede, Emmanuel Ernest a semnat astazi cu echipa de liga a 2-a Rapid Bucuresti. Contractul cu gruparea giulesteana este pe un an de zile cu posibilitate de prelungire. Contactat de noi, presedintele Sporting Rosiori, Paul Mara ne-a confirmat informatia, declarandu-ne ca echipa rosioreana va aduce in perioada urmatoare un jucator de valoare in locul ex-atacantului echipei teleormanene.
Jucatorul lui Sporting Roșiori, Emmanuel Ernest, a semnat cu Rapid
![Emmanuel Ernest, a semnat cu Rapid](https://www.mesageruldeteleorman.ro/wp-content/uploads/2021/01/Emmanuel-Ernest-a-semnat-cu-Rapid.jpeg)
- Reclamă -